Abraham pop huren in Amsterdam
Een 50e verjaardag mag best opvallen. Bij Abraham pop huren kies je een hele of halve opblaasbare Abraham vanaf € 59 per gebruiksdag. Het complete pakket wordt gratis in Amsterdam bezorgd en na afloop weer opgehaald. Je betaalt geen borg.
Welke Abraham past bij de verrassing?
De hele Abraham is ongeveer 3,2 meter hoog en past bij de klassieke 50e verjaardag. De halve Abraham is ongeveer 3,5 meter hoog en wordt vaak gekozen voor iemand die 25 wordt of als grap rond ‘halverwege Abraham’. Beide uitvoeringen zijn geschikt voor een tuin, oprit of de ingang van een feestlocatie, zolang er genoeg vrije ruimte is.
Voor een vrouw die 50 wordt, sluit Sarah pop huren beter aan bij de traditie. Wil je de uitvoeringen rustig naast elkaar zetten, bekijk dan de keuzehulp voor een opblaaspop bij 50 jaar.
Dit krijg je bij de Abraham pop
Je ontvangt de gekozen Abraham pop met blower, bevestigingsmateriaal en opzetinstructies. De blower blijft tijdens het gebruik draaien. Zorg daarom voor een stopcontact of veilige verlengkabel in de buurt en leg de kabel buiten de looproute.
Een veilige plek in de tuin of bij de feestlocatie
Een vlakke ondergrond zonder scherpe stenen, takken of randen beschermt het materiaal. Veranker de pop met het meegeleverde materiaal en houd deuren en doorgangen vrij. Staat er harde wind, haal de pop dan naar beneden. Binnen controleer je vooraf of er genoeg hoogte en ruimte rond de pop is.
Gratis bezorgd en opgehaald in Amsterdam
Je kiest online de uitvoering en huurdatum. Wij bezorgen het pakket gratis in Amsterdam en halen het na de huurperiode weer op. Leg de pop, blower en het bevestigingsmateriaal na afloop samen klaar, zodat alles compleet retour kan.
Komt er later een andere mijlpaal aan? Voor een opvallende aankondiging in de tuin kun je ook een geboorte pop huren. Daar kies je tussen een baby opblaaspop en een opblaasbare ooievaar.