Silent disco set huren voor je feest in Amsterdam
Wil je silent disco huren in Amsterdam? Je kiest zelf hoeveel draadloze koptelefoons en zenders bij je feest passen. Het startpakket kost vanaf € 39 per gebruiksdag en bevat 5 koptelefoons, 1 zender, aansluitkabels en een handleiding. We bezorgen en halen gratis op en je betaalt geen borg.
Kies het aantal koptelefoons en kanalen
Kijk naar het aantal gasten dat tegelijk wil luisteren. Niet iedereen draagt de hele avond een koptelefoon, waardoor een iets kleiner aantal soms voldoende is. Controleer vóór de start of alle koptelefoons zijn opgeladen en op het juiste kanaal staan. Leg ze daarna op één vaste plek klaar, zodat uitdelen en innemen overzichtelijk blijft.
Eén playlist of meerdere kanalen
Met één zender hoort iedereen dezelfde telefoon, laptop, tablet of dj-set. Wil je gasten laten wisselen tussen muziekstijlen of dj's, voeg dan extra zenders toe. Iedere zender gebruikt een eigen muziekbron. Gasten kiezen op hun koptelefoon het kanaal en regelen zelf het volume.
Combineer muziek met een actief groepsspel
Wil je vóór de muziek eerst samen spelen, dan kun je paintball huren voor een spel met verfballetjes. Bij lasergame huren speel je juist met infraroodsignalen, zonder verf.
Liever een andere vorm van actie? Met archery tag huren draait het om bogen en zachte foam-pijlen. Een ander alternatief is bubbel voetbal huren: een fysieker en luchtiger groepsspel met opblaasbare bumperballen.
Maak de avond compleet
Na de silent disco kan de groep samen verder zingen. Met een karaoke set huren maak je daar een aparte muziekactiviteit van. Voor een neon- of glowfeest kun je daarnaast een blacklight set huren.
Wil je vooral de dansvloer of feestzaal aankleden, bekijk dan de beschikbare sfeer- en discoverlichting. Zo stem je de muziek en het licht op dezelfde ruimte af.
Gratis bezorgd en opgehaald in Amsterdam
We bezorgen de silent disco set gratis op het gekozen adres in Amsterdam en halen alles na de huur weer op. Plan vooraf wat tijd om je muziekbronnen en kanalen te testen. Op het feest zelf hoef je de koptelefoons dan alleen nog uit te delen en kort uit te leggen hoe het volume en de kanaalknop werken.