Abraham pop huren in Nijmegen
Wil je de 50e verjaardag meteen zichtbaar maken? Bij Abraham pop huren kies je een hele of halve opblaasbare Abraham vanaf € 59 per gebruiksdag. Het pakket wordt gratis in Nijmegen bezorgd en na afloop weer opgehaald. Je betaalt geen borg.
Hele of halve Abraham pop?
De hele Abraham is de klassieke keuze voor een man die 50 wordt en is ongeveer 3,2 meter hoog. De halve Abraham is ongeveer 3,5 meter hoog en wordt vaak gebruikt bij een 25e verjaardag of als knipoog naar ‘halverwege Abraham’. Beide uitvoeringen vallen goed op in een voortuin, op een oprit of bij de ingang van een feestlocatie.
Wordt een vrouw 50, dan past Sarah pop huren beter bij de traditie. Twijfel je nog tussen een hele, halve, Abraham- of Sarah-uitvoering, lees dan de keuzehulp voor een opblaaspop bij 50 jaar.
Dit zit in het pakket
Je ontvangt de gekozen Abraham pop met blower, bevestigingsmateriaal en opzetinstructies. Voor de blower is tijdens het gebruik stroom nodig. Kies daarom een plek met een stopcontact of een veilige verlengkabel in de buurt en houd looppaden vrij.
Veilig plaatsen in tuin of bij een feestlocatie
Zet de pop op een vlakke ondergrond zonder scherpe stenen, randen of takken en veranker hem met het meegeleverde materiaal. Laat voldoende ruimte rondom de pop en plaats hem niet voor een deur of doorgang. Bij harde wind haal je de pop naar beneden; binnen controleer je vooraf de vrije hoogte en looproutes.
Gratis bezorgd en opgehaald in Nijmegen
Je kiest online de uitvoering en huurdatum. Wij bezorgen het complete pakket gratis in Nijmegen en halen het na de huurperiode weer op. Na afloop leg je de pop, blower en het bevestigingsmateriaal samen klaar, zodat alles compleet retour kan.
Wil je later een andere mijlpaal in de tuin aankondigen? Voor een geboorte kun je ook een geboorte pop huren. Ook die categorie bevat complete, online reserveerbare opblaaspoppen.